psychiatria.tvp11.pl
OSZUSTWA W PSYCHIATRII - NAUKOWI OSZUŚCI

BŁĘDNA KLASYFIKACJA OBJAWÓW CHOROBOWYCH

BŁĘDNA KLASYFIKACJA OBJAWÓW CHOROBOWYCH

TVP11.PL    
     
     
KLIKNIJ NA OBRAZEK


 OMAMY” A FALA ELEKTROMAGNETYCZNA

 

Każda zmiana wielkości elektrycznej emituje promieniowanie elektromagnetyczne, zatem nasze mózgi również.

 

Fale otaczają nas zewsząd, docierają do naszych ciał i je przenikają, np. fale telewizyjne. Docierają, jednak my ich nie odczuwamy, a cóż mówić o ich zdekodowaniu. Wiemy tylko o ich istnieniu i nic więcej. Jednak telewizor potrafi je odczytać, ale nie zawsze. Problem w tym, iż oprócz odbioru takich fal on musi mieć układ potrafiący je zdekodować w taki sposób aby na ekranie wyświetlił się obraz.

 

Weźmy pod uwagę dwa systemy nadawania programów, jeden analogowy a drugi cyfrowy.

 

Podłączmy pod antenę dwa telewizory, analogowy i cyfrowy i na obydwu przeszukajmy cały zakres częstotliwości, a trzeba wiedzieć iż obydwa przeszukują dokładnie tą samą częstotliwość. Po zakończaniu strojenia analogowy poinformuje nas że nie znaleziono żadnego programu, natomiast cyfrowy znajdzie ich sporo.

 

To że analogowy ich nie znalazł nie oznacza że nie ma programów, przecież cyfrowy je odebrał.

 

Problem polega na tym iż owa fala mimo, że jest w odpowiedniej częstotliwości również i dla analogowego tv, nie jest zakodowana pod kątem wewnętrznej konstrukcji owego tv.

 

Podobnie jest z nami, docierają do nas fale elektromagnetyczne, jednak zakodowane w nich informacje nie są odpowiednio skonfigurowane aby nasze mózgi potrafiły je odczytać.

 

PO PROSTU NIE SĄ ONA SKONFIGUROWANE POD KĄTEM KONSTRUKCJI NASZYCH MÓZGÓW.

 

Gdyby jakieś jednak były, to nasze organizmy potrafiłyby je zdekodować i doświadczalibyśmy takich, w cudzysłowie „omamów”.

 

Tak się też obecnie dzieje, w eterze istnieją fale zakodowane po kątem konstrukcji naszych mózgów. Aby nasze organizmy potrafiły je zdekodować potrzebne sa naładowanie elektrostatycznie nano elementy. To jest jeden ze sposobów a są i inne.

 

Państwo naukowi oszuści, państwo naukowi dyletanci, panie i panowie psychiatrzy, panie Jacku Wciórko, nie przyjmujecie do wiadomości rzeczy oczywistych, a w tym przypadku jest to fakt iż w eterze istnieją fale elektromagnetyczne zakodowanie po kątem konstrukcji naszym mózgów.

 

Boicie się że za te, „telepatyczne” zabawy ludźmi was się powsadza, zatem każdego kto ośmieli się twierdzić iż jest to czyto fizyczne zjawisko klasyfikujecie jako chorego psychicznie, a jego wyjaśnienia zasady działania jako objaw chorobowy – pacjent tworzy jednak nie zgodnie z prawami fizyki.

 

Ten dowcip już nie przejdzie, już nie trzeba tłumaczyć jak to działa, wystarczy tylko uświadomić słuchaczowi, że fala elektromagnetyczna powinna być skonfigurowaną pod kątem konstrukcji mózgu człowieka, aby móc nim posterować jak lalką.

IRENEUSZ BORYCKI psychiatria.tvp11.pl | Design by Sunlight webdesign